Kurumsal

zeytincioglu_fethiye_yapi_insaat_banner

 

Hakkımızda

2006 yılında Zeytincioğlu Ticaret adıyla Zekeriya ve Ramazan ZEYTİNCİOĞLU kardeşlerin ortaklaşa olarak kurduğu firmamız, kum ve birkaç temel inşaat malzemesi satışı hizmeti yapan küçük bir işletme olarak hikayesine başlangıç yapmıştır. Daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini artırarak büyümesini sürdürmüş, 2009 yılında satış hangarını büyüterek bu günkü konumuna yükselmiştir. Süreç içerisinde araç ve ekipman filosunu geliştiren firmamız, nakliye ve vinç hizmetlerini de iş kalemlerine ekleyerek büyümesine ivme kazandırmıştır. Firmamız aynı zamanda briket imalatı yapmakta ve üretici pozisyonu ile bölgede tercih edilen bir kurumdur.

Prensip olarak her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutan firmamız, uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile Fethiye – Seydikemer bölgesinde en çok tercih edilen yapı – inşaat malzemeleri tedarikçisi firmalarından birisidir.

2016 yılında kurumsal kimliğini yenileyen firmamız, sektörde Zeytincioğlu Yapı ismi ve “yapılarda güvenle geleceğe” sloganı ile yıllarca sürecek müşteri memnuniyeti oluşturmak hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.